دیجیتال ساینیج بیمارستان جماران

نمایشگرهای دیجیتال ساینیج در بیمارستان می توانند برای مراجعین و کارکنان بیمارستان کاربرد های زیادی داشته باشند. نمایش اطلاعیه ها و محتوای آموزشی در این نمایشگرها به کارکنان کمک میکند همواره در حال یادگیری باشند و در مواقع اورژانسی به سریع ترین شکل ممکن پیام های اظطراری در سراسر بیمارستان بر روی نمایشگرها نمایش داده می شوند. همچنین مراجعین به بیمارستان و بیماران در اوقاتی که در سالن انتظار باشند می توانند پیام های سلامت و پزشکی را از طریق این نمایشگر ها مشاهده نمایند یا اینکه اطلاعات برنامه حضور پزشکان مورد نظر خود را بیابند. بیمارستان قلب جماران با راه اندازی سامانه دیجیتال ساینیج برنا رسانه و نصب نمایشگر در بخش های مختلف ساختمان از جمله درمانگاه و اورژانس با هدف اطلاع رسانی سریع و دقیق در قالب پیام های چند رسانه ای مانند تصاویر و ویدیوها و متن بصورت زیرنویس اقدام نموده است زیرا یک نمایشگر دیجیتال ساینیج در بیمارستان راه حل مناسبی برای ساده تر شدن راهنمایی بیماران و مراجعان در کنار رساندن پیام های آموزشی و پزشکی به آنها می باشد و از این طریق به داشتن تجربه ای بهتر در محیط بیمارستان برای بیماران یاری می رساند.

با توجه به امکاناتی که نصب نمایشگرهای دیجیتال ساینیج در بیمارستان ها خواهد داشت و به چندی از آنها اشاره شد می توان انتظار داشت استفاده از این راهکار در بیمارستان ها و مراکز درمانی بیشتر مورد توجه قرار گیرد. از آنجاییکه بیشتر بیماران بیمارستان قلب جماران، با توجه ویژه این مرکز به قشر محروم جامعه و ارائه خدمات مخصوص به آنها، از بین همین افراد میباشند پیام رسانی های آموزشی و پزشکی در زمان بیماری و بعد از آن به ساده ترین و مؤثرترین شکل ممکن به اینگونه افراد اهمیت بسیار زیادی می یابد. به همین دلیل پیام های آموزشی ویدیویی و تصویری به شکل ساده و جذاب که در نمایشگرهای دیجیتال ساینیج نمایش داده شوند می توانند کمک زیادی در مسیر درمان و مراقبت های پس از درمان برای این بیماران باشند. سامانه اطلاع رسانی یکپارچه یا دیجیتال ساینیج برنا رسانه با داشتن قابلیت تقسیم صفحه نمایش به ناحیه های مختلف و پخش انواع فایل های پاورپوینت ، ویدیو ، تصویر ، متن و غیره امکانات بسیار زیادی برای ایجاد محتوا و ارسال آنها به نمایشگرها فراهم کرده است و به همین دلیل انتخاب مناسبی برای استفاده در امر اطلاع رسانی دیجیتال در محل های مختلف از مراکز درمانی تا ادارات و مراکز خرید می باشد.

بیمارستان قلب جماران از جمله بیمارستان های پیش رو در استفاده از تکنولوژی در حوزه ای تی بوده و مدیران این بیمارستان دید روشنی در تهیه ابزار های اطلاع رسانی از جمله دیجیتال ساینیج برنا رسانه داشتند از این رو نمایشگر های هوشمند را در قالب تابلو اعلانات دیجیتالی در نقاط مختلف بیمارستان راه اندازی نموده تا از طریق دیجیتال ساینیج های برنا رسانه با هدف قرار دادن مخاطبین از جمله بیماران ، همراهان بیمار ، پرنسل بیمارستان ف پزشکان اطلاع رسانی را به صورت گسترده در سرتاسر بیمارستان انجام داده و میزان رضایت ارباب رجوع را با استفاده از دیجیتال ساینیج بالا ببرند.

دیجیتال ساینیج برنا رسانه با ماژول ها و امکانات زیادی در نمایشگر استفاده از فرمت های مختلف پخش را در کنار یکدیگر فراهم میکند از جمله محتویات قابل استفاده در دیجیتال ساینیج برنا رسانه در بیمارستان جماران اطلا رسانی از حضور پزشکان در روزهای مختلف توسط نمایشگر های لابی اصلی بیمارستان می باشد همچنین در نمایشگر های نزدیک به اتاق عمل با قابلیت اتصال به سامانه HIS بیمارستان آخرین وضیت بیمار ( هم اکنون در اتاق عمل، در اتاق ریکاوری و…) را به نمایش میگذارد .

برنا گستران دانش

  • فارسی
  • English