دیجیتال ساینیج برنارسانه بیرجند

یکی از ابزار مناسبی که روابط عمومی ها در مراکز آموزشی با توجه به حجم زیاد اطلاعات و تعداد و تنوع بالای مخاطبین خود به منظور استفاده از سیستم های مدرن و به روز اطلاع رسانی  یکپارچه میتوانند به کار بگیرند نرم افزارهای دیجیتال ساینیج هستند .این نرم افزار  با ساختار سرور کلاینتی خود امکان اطلاع رسانی دیجیتال یکپارچه و متمرکز را برای کاربران فراهم میسازند. دیجیتال ساینیج برنارسانه نیز که یک نرم افزار دیجیتال ساینیج ایرانی و کاملاً بومی میباشد برای دستیابی به اهداف روابط عمومی دیجیتال و اطلاع رسانی و ایجاد هماهنگی به روز و مؤثرتر میان مراکز آموزشی مختلف استفاده میشود که تا کنون مورد استفاده در مراکز مختلفی مانند سازمان و شرکتها برای اطلاع رسانی داخلی و خارجی ، مراکز درمانی ، بانکها ، نمایشگاه ها و موزه ها ، رستوران ها و مراکز تفریحی ، دانشگاه ها و مراکز آموزشی و غیره مورد استفاده قرار گرفته است  .

همانطور که گفته شد از جمله مراکزی که استفاده از سیستم دیجیتال ساینیج برنا رسانه در آن بسیار مفید و کارآمد مباشد، دانشگاه ها هستند .  فرهنگ سازی و اطلاع رسانی در دانشگاه ها حائز اهمیت بسیار میباشد. همانطور که میدانیم مراکز علمی و دانشگاهی از مهمترین مکان ها برای برای تبادل اخبار و اطلاعات بین جمعیت جوان و افراد جویای علم در هر جامعه می باشند. لذا دانشگاه هایی مانند دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله، دانشگاه شهید بهشتی، دانشگاه علامه طباطبایی ، دانشگاه خوارزمی ، دانشگاه محیط زیست و ….. تصمیم به استفاده از این فناوری های نوین اطلاع رسانی  برنا رسانه گرفته و اقدام به نصب و راه اندازی سامانه یکپارچه اطلاع رسانی دیجیتال توسط نرم افزار دیجیتال ساینیج برنا رسانه در نقاط مختلف دانشگاه های مذکور نموده اند . هدف اصلی سامانه اطلاع رسانی یکپارچه برنا رسانه ، منعکس کردن فعالیت های علمی و پژوهشی و فراهم نمودن زمینه همکاری های بیشتر بین دانشجویان  با یکدیگر و کادر علمی دانشگاه  میباشد. سامانه اطلاع رسانی دیجیتال ساینیج برنا با امکان مدیریت محتوای نمایشگرها از راه دور و همچنین قابلیت مدیریت ناحیه های نمایشگر توسط کاربران متعدد و با دسترسی های مختلف این اجازه را به کاربران سامانه میدهد تا از نقاط مختلف هرکدام بصورت جداگانه محتوای ناحیه مختص به خود را مدیریت کنند.این سامانه به تازگی در مراکز آموزشی شهر بیرجند و در 10 نقطه مختلف نصب و راه اندازی شده است.

به دلیل گستردگی مساحت و وجود ساختمان های آموزشی پراکنده در سطح شهر، احساس نیاز به یک سیستم اطلاع رسانی یکپارچه در این شهر وجود داشت و برای برطرف نمودن این نیاز راهکار سیستم اطلاع رسانی یکپارچه برنا رسانه مورد استفاده قرار گرفت. با استفاده از این سامانه اطلاع رسانی یکپارچه کارشناسان روابط عمومی مراکز آموزشی که همواره با مشکلاتی برای اطلاع رسانی در ساختمان های پراکنده روبه رو بودند توانستند فواصل را از بین ببرند و با سهولت تمام مخاطبین خود را از اخبار و اطلاعیه های مورد نظر خود مطلع سازند.

کاربردهای دیجیتال ساینیج برنارسانه در زمینه اطلاع رسانی

شهر بیرجند که ماهیتی دانشگاهی دارد پذیرای دانشجوهایی از شهرها و استان های سراسر ایران می باشد و به همین دلیل هماهنگ سازی و انتقال هویت و تاریخ این شهر به آنها که با فرهنگ های مختلف در این شهر زندگی میکنند نیاز به روش های مؤثر و پیشرفته اطلاع رسانی  خواهد داشت. این دانشجویان از طریق دیجیتال ساینیج برنارسانه میتوانند در هر مرکز آموزشی که حضور یابند از برنامه های مختلف آموزشی با خبر شوند. سیستم اطلاع رسانی یکپارچه برنا رسانه قابلیت پخش فایل ها با فرمت های مختلف همچون عکس ، فیلم، فایل PDF ,…  را دارا می باشد و همین قابلیت دیجیتال ساینیج برنارسانه می تواند به کمک واحدهای آموزشی بیاید تا با فرمت های مختلف و متنوع به اطلاع رسانی مطالب خود بپردازند.

یکی دیگر از نقاطی که سیستم اطلاع رسانی برنا رسانه میتواند کارکردهای زیادی داشته باشد مراکز بهداشت و درمان می باشد که با توجه به قابلیت های نرم افزار دیجیتال ساینیج برنارسانه می توان در امور اطلاع رسانی و آگاه سازی مراجعه کنندگان به مراکز بهداشت و درمان از آن استفاده نمود و از این طریق به ارتقا سطح اطلاعات افراد در زمینه امور بهداشتی و درمان و همچنین فرهنگ سازی در این امور با استفاده از نرم افزار دیجیتال ساینیج برنارسانه پرداخت.

همچنین دیجیتال ساینیج برنارسانه قابلیت استفاده بر روی نمایشگر های متفاوت را دارد و این نیز یکی از مزیت های نرم افزار دیجیتال ساینیج برنارسانه می باشد که محدودیت سخت افزاری خاصی را برای مشتریان به دنبال ندارد و هر سازمانی با داشته های خود میتواند این پروژه را بر روی نمایشگرهای موجود در سازمان و یا بر روی تلویزیون های عظیم شهری پیاده سازی نماید.

برنا گستران دانش

  • فارسی
  • English