دیجیتال ساینیج آب و فاضلاب روستایی سمنان

از آنجائیکه صنعت آب و برق یکی از حیاتی ترین صنایع کشور بوده و مستقیماً در ارتباط با عموم مردم میباشد و همچنین در صورت بروز هرگونه مشکل در دریافت این خدمات باید نهایت سعی در سازمان صورت گیرد تا در سریعترین زمان برطرف گردد ، این سازمانها روزانه با شهروندانی در تماس هستنند که تمایل به دستیابی به خواسته های خود در نهایت سهولت و سرعت میباشند. شرکت برنا گستران دانش  به منظور ساده تر نمودن اطلاع رسانی به این مراجعین سامانه دیجیتال ساینیج برنا رسانه را در سازمان آب و فاضلاب روستایی استان سمنان راه اندازی کرده است که وزارت نیرو با استفاده از این سامانه شبکه تلویزیونی تحت وب صنعت آب و برق کشور را به بهره برداری رسانده است.

تجربه ثابت کرده است که استفاده از روابط عمومی و اطلاع رسانی الکترونیک در سازمانهای دولتی یکی از بهترین روش ها جهت بهبود ارتباط بین مراجعین و کارمندان ، ارتقاء سطح رضایتمندی مراجعین ، معرفی خدمات سازمان های مربوطه ، ارائه آخرین قوانین و بخشنامه ها و… میباشد و همچنین سازمان هایی که تعداد مراجعین آنها زیاد میباشد این توانایی را دارند که خدمات خود را با سرعت بیشتری به مراجعین ارائه دهند و به این ترتیب در استفاده از وقت کارکنان خود صرفه جویی زیادی داشته باشند.

شبکه تلویزیونی تحت وب صنعت آب و برق کشور با استفاده از نرم افزار دیجیتال ساینیج برنا رسانه در سازمان آب و فاضلاب استان تهران

با توجه به موارد ذکر شده وزارت نیرو در بخش آب و فاضلاب که دارای اهمیت بسیار در توسعه پایدار کشور میباشد ، تصمیم به استفاده از این سیستم اطلاع رسانی یکپارچه یا دیجیتال ساینیج در سازمان های زیر مجموعه خود نموده است .

سامانه اطلاع رسانی یکپارچه برنا رسانه یا دیجیتال ساینیج نیرو تی وی که به طور اختصاصی برای استفاده در زیر ممجموعه های وزارت نیرو سفارشی سازی شده است ، یک نرم افزار اطلاع رسانی سازمانی میباشد که به خوبی توانسته جایگزین روشهای سنتی در برقراری ارتباط با مراجعین در سازمان ها و ادارات باشد.

تعداد زیادی از زیرمجموعه های این وزارت خانه در اقصی نقاط کشور از جمله شرکت آب و فاضلاب روستایی سمنان از طرح مذکور استفاده نموده و از کارایی آن ابراز رضایت نموده اند.

شرکت آب و فاضلاب روستایی استان سمنان همچنین توانسته است اطلاع رسانی هایی را از قبیل راه کارهایی جهت استفاده بهینه از مصرف آب ، اطلاع رسانی در خصوص پروژه های در دست احداث ، نحوه آموزش مراقبت از آب به کودکان و نوجوانان ، اطلاع رسانی در خصوص قطعی آب و …. را هنگامیکه مراجعین در شرکت حضور دارند را بوسیله سامانه دیجیتال ساینیج برنا رسانه منتقل کند.

سامانه دیجیتال ساینیج نیرو تی وی در بخش آب و فاضلاب سعی نموده است با اطلاع رسانی برنامه ریزی ها ، گسترش مشارکت های مردمی و ایجاد بستر مناسب برای ارائه فرهنگ مصرف به خانواده ها جهت بهبود الگوی مصرف آب فرهنگ سازی نماید.

برنا گستران دانش

  • فارسی
  • English