دیجیتال ساینیج اب و فاضلاب روستایی ایلام

تکنولوژی و تکنیک های به کارگیری ابزار نوین همواره نقش مهمی در تحولات زندگی بشر داشته است و با افزایش دانش بشر و به گرفتن تجربیات خود در ارتقا سطح زندگی ، کسب و کار نیز دستخوش تغییرات زیادی  شده و استفاده از فناوری های جدید موجب آسانی و ایجاد فضای متفاوتی نسبت به گذشته شده است .

یکی از مهمترین نقش هایی تکنولوژی بر روی کسب و کار و تجارت امروزی توانایی برقراری ارتباط قوی با مشتریان و ارباب رجوع های سازمان و همچنین ایجاد هماهنگی بیشتر کارکنان یک سازمان با یکدیگر بوده است .

هرچه ارتباط بین این دو بخش از سازمان ( مراجعه کنندگان و کارکنان ) سریعتر و قویتر باشد ، موجب رضایت بیشتر برای دو طرف خواهد بود .

شرکت برنا گستران دانش در زمینه استفاده از تکنولوژی ارتباطات  رایانه ایی و نرم افزار تخصصی حوزه روابط عمومی با تکیه بر 6 سال تجربه ، توانسته گامی بلند در راستای تولید نرم افزارهای کاربردی و خدماتی بردارد.

استفاده از دیجیتال ساینیج برنا رسانه کمک شایانی به سازمان ها و اداراتی که همواره با ارباب رجوع در تماس هستند می نماید . سیستم اطلاع رسانی یکپارچه برنا رسانه در عرصه روابط عمومی الکترونیک پیام سازمان ها را به مخاطبین منتقل نموده و اثر ماندگاری بر روی آنها باقی خواهد گذاشت .

اغلب اوقات هنگامیکه افراد وارد سازمان و ادارات میشوند پیش بینی میشود زمان تقریبا زیادی را باید در آنها بگذرانند ، چیزی که توجه آنها را به خود جلب نموده و باعث انتقال اطلاعات و  مفید در راستای فعالیت آن سازمان میشود ، ملاحظه صفحات نمایشی دیجیتالی پرجنب و جوش و متحرک به روی دیوار میباشد ، که بر خلاف پوسترهای و بنرهای اطلاع رسانی چاپی دارای جذابیت سمعی و بصری بیشتری بوده در همین زمینه دیجیتال ساینیج برنا رسانه قادر به ارسال پیام چشم نواز به افراد حاضر در محل میشود.

از دیگر امکانات سیستم اطلاع رسانی و دیجیتال ساینیج برنا رسانه میتوان به :

  • گروه بندی نمایشگر ها
  • اضافه نمودن محتواهای تصویری و صوتی بدون محدودیت
  • محیط ساده کاربردی برای کاربر
  • زمان بندی مشخص شده برای نمایش هر محتوا
  • و…..

اشاره نمود.

شرکت آب و فاضلاب روستایی ایلام به دنبال هماهنگی با اجرای سیاست های دفتر روابط عمومی وزارت نیرو در راستای  و ایجاد استفاده از قابلیت های روابط عمومی الکترونیکی برنا رسانه که در این پروژه با نام نیرو تیوی به صورت کشوری در تمامی زیر مجموعه های توزیع نیروی برق ، آب و فاضلاب استان ها اجرایی شده است، اقدام به نصب و راه اندازی نرم افزار دیجیتال ساینیج برنا رسانه نموده است تا بتواند با توجه به مزیت های ذکر شده  ، اطلاع رسانی های دورن سازمانی را با استفاده از محتوای دیجیتال و چند رسانه به مراجعین و کارکنان خود ارایه دهد.

شرکت های آب و فاضلاب شهری و آب و فاضلاب روستایی در استان ها به تازگی با یکدیگر ادغام شده و تحت قالب نام آب و فاضلاب آن استان در حال فعالیت است و لذا این پراکندگی ساختمان نیاز روابط عمومی را در استفاده از دیجیتال ساینیج برنا رسانه به جهت یکپارچه سازی اطلاعات آنلاین در قالب طرح کشوری نیرو تیوی بیش از پیش پر رنگ خواهد کرد .

در پروژه دیجیتال ساینیج برنا رسانه با نام نیرو تیوی از سمت روابط عمومی وزارت نیرو به صورتی برنامه ریزی شده که نمایشگر های حوزه برق اطلاعات متفاوت با نمایشگر حوزه آب محتوای متفاوت نمایش دهد .

تمامی اطلاعات از روابط عمومی وزارت نیرو در نرم افزار دیجیتال ساینیج برنا رسانه ارسال خواهد شد و فقط یک ناحیه به زیر که آب و فاضلاب استان ایلام می باشد ، دسترسی های مربوطه داده خواهد شد.

آب و فاضلاب ایلام در نظر دارد دیجیتال ساینیج برنا در فاز بعدی در ساختمان مناطق زیر مجموعه سطح استان افزایش دهد و اطلاع رسانی دیجیتال ساینیج برنا رسانه را به صورت مستقل انجام دهد.

برنا گستران دانش

  • فارسی
  • English