دانشگاه علوم پزشکی بقیةالله یک دانشگاه علوم پزشکی وابسته به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در شهر تهران است. این دانشگاه در زمان فرماندهی محسن رضایی تاسیس شد.

برنا رسانه

 

 

 

تاریخچه:

دانشگاه علوم پزشکی بقیةالله  (عج) برای اولین بار فعالیت خود را در قالب دانشکده علوم‌پزشکی سپاه به عنوان یکی از دانشکده‌های دانشگاه امام‌حسین(ع) در سال ۱۳۶۴ شروع کرد و با گسترش فعالیت ها و نیاز به توسعه نظام سلامت نیروهای مسلح از سال ۱۳۷۱ مجوز پذیرش دانشجوی پزشکی را به دست آورد و نهایتاً در سال ۱۳۷۴ با تصویب تشکیل دانشگاه علوم پزشکی بقیةالله در شصت و ششمین جلسه شورای گسترش دانشگاه های علوم پزشکی به طور رسمی فعالیت خود را آغاز کرد.

دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی بقیةالله (عج) از سال ۱۳۷۱ اقدام به پذیرش دانشجو در رشته پزشکی کرده است. در سال های ۷۱ تا ۷۵ با توجه به نیاز سپاه به کادر درمانی هر ساله حدود ۱۰۰ دانشجوی پزشکی پذیرش شده‌اند و از سال ۷۵ به بعد هر سال حدود ۳۰ دانشجو پذیرش شده‌اند.

دیجیتال ساینیج

شرکت برنا گستران دانش سیستم دیجیتال ساینیج را در ساختمان های مرکزی و در طبقات همکف ساختمان روبروی اسانسور  دانشگاه بقیةالله جهت اطلاع رسانی, سیستم یکپارچه برنا رسانه راه اندازی نمود.

بخش آموزش این دانشگاه با توجه به نیازهای این دانشگاه در حوزه یکپارچه سازی اطلاع رسانی واحد های خود، کارشناسان این دانشگاه بقیةالله در جستجوی شرکتی بودند که ضمن ارائه سیستم دیجیتال ساینیج جهت مدیریت و زمانبندی نمایشگرها با کیفیت و قیمت مناسب و نمایش فایل های پاورپوینت و نمایش تصاویر و اوقات شرعی به صورت کاملا فارسی و امکان دسترسی افراد مختلف جهت مدیریت و همچنین ارائه اطلاعات، توانایی ارائۀ سرویس خدمات پس از فروش و پشتیبانی را نیز داشته باشد.  این دانشگاه بقیةالله، ضمن دعوت از شرکت‌های مطرح عرضه کنندۀ سیستم های دیجیتال ساینیج، سیستم دیجیتال ساینیج برنا رسانه و خدمات پس از فروش شرکت برنا گستران دانش به علت دارا بودن ماژول های بومی سازی شده مثل نمایش صفحات وب  و پخش شبکه های سیما و همچنین دارا بودن تقویم جلالی با امکان نمایش مناسبت ها با دریافت نمره قبولی در پارامترهای مد نظر دانشگاه بقیةالله ، موفق به عقد قرارداد با این شرکت جهت تامین سیستم های دیجیتال ساینیج مورد نیاز گردید.

آموزش و خدمات پس از فروش سیستم دیجیتال ساینیج برنا رسانه:

پس از نصب و راه اندازی سیستم نرم افزار دیجیتال ساینیج برنا رسانه در دانشگاه بقیةالله ، آموزش‌های لازم به کارشناسان واحد آموزش این دانشگاه محترم داده شد و طراحی های اولیه برای این سیستم به دانشگاه ارائه گردید . همچنین سرویس خدمات پس از فروش و پشتیبانی ارائه می گردد.

برنا گستران دانش

 

  • فارسی
  • English