دیجیتال ساینیج در نمایشگاه صنعت برق ایران

حضور دیجیتال ساینیج برنا رسانه در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق تهران

شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق تهران صبح روز شنبه در مراسمی با حضور «حمید چیت چیان» وزیر نیرو در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران گشایش یافت.

نمایشگاه در یک فضای 45 هزار مترمربعی و در 12 سالن برپا شده است. در این نمایشگاه 295 شرکت خارجی و 350 شرکت داخلی مشارکت دارند و می توانند آخرین دستاوردهای خود را در زمینه تجهیزات برق، سیم، کابل، تابلوی برق و غیره عرضه ‌کنند.

نمايشگاه بين المللي صنعت برق ايران به عنوان بزرگترين رخداد صنعتي و تجاري ايران در اين حوزه كه سالانه با حضور جمع كثيري از شركتهاي توانمند داخلي و خارجي در زمينه صنعت برق برپا مي گردد فرصت بسيار مغتنمي است تا شركتهاي فعال در اين صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازديد دست اندركاران و متخصصان اين صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضاي بازارها و سمت و سوي رشد اين صنعت، فعاليتها و نوآوري هاي آتي خود را هدايت نمايند .لازم بذکر است که  مهم‌ترین هدف این نمایشگاه ارائه‌ آخرین دستاوردهای علمی پژوهشی در حوزه مهندسی برق و برقراری ارتباط با شرکت‌های خارجی عنوان شده است.

حضور وزیر نیرو جناب آقای حمید چیچیان در مراسم افتتاحیه شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران
حضور وزیر نیرو جناب آقای حمید چیچیان در مراسم افتتاحیه شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق تهران

با اين اميد كه برگزاري اين رويداد بزرگ با مشاركت كليه دست اندركاران اين صنعت، گامي رو به جلو در راستاي اعتلا و انعكاس هر چه بيشتر توانمنديهاي اين صنعت در ايران و جهان باشد.

در حاشیه این نمایشگاه، دو نشست تخصصی با موضوع «بهبود شرایط کسب و کار در صنعت برق با محوریت اقتصاد مقاومتی» و «راهکارهای ارتقای توانمندی توسعه صادرات برق» با حضور اعضای اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و صاحبان شرکت‌های خصوصی و سایر ذینفعان صنعت برق برگزار می‌شود.دیجیتال ساینیج برنا رسانه این فرصت را داشته تا در این مراسم حضور داشته و سهمی کوچک در این رخداد بزرگ داشته باشد. نرم افزار دیجیتال ساینیج برنا رسانه به عنوان اولین و تنها نرم افزار ایرانی و بومی در حوزه اطلاع رسانی و دیجیتال ساینیج این امکان را به روابط عمومی وزارت نیرو داده تا به صورت کاملا همزمان بتوانند به صورت یکپارچه اطلاع رسانی را در نقاط مختلف نمایشگاه انجام داده و اخبار نمایشگاه را لحظه به لحظه به حضور حضار برساند و همچنین مراسم افتتاحیه را به صورت آن لاین پخش نماید که این امر سبب گردید تا از تجمع افراد در یک نقطه و نابه سامانی جلوگیری کرده و کاملا مراسم به بهترین شکل ممکن برگزار گردد.

شرکت برنا گستران دانش

 

  • فارسی
  • English