حضور دیجیتال ساینیج برنا رسانه در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات

نمایشگاه مطبوعات عرصه ای برای ارزیابی رسانه‌ها و تقویت ارتباط آنها با یکدیگر، مردم و مسئولان و نیز فرصتی جهت ارائه سیستم ها و نرم افزارهای اطلاع رسانی یکپارچه همچون نرم افزار دیجیتال ساینیج برنا رسانه است. در زمان برگزاری نمایشگاه مطبوعات، علاوه بر گفتگوی بی واسطه مسئولان و مردم با رسانه‌ها، طرح مطالبات و پاسخگویی به مشکلات، برپایی نشست‌های حرفه‌ای، تخصصی و عمومی، جدای از بهره برداری رسانه‌ها از این ظرفیت و ضیافت ملی، منجر به طرح، آسیب‌شناسی و یافتن راهکارهای مناسب در موضوعات مختلف و مبتلابه جامعه می‌شود.

حضور دیجیتال ساینیج برنا رسانه در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات
حضور دیجیتال ساینیج برنا رسانه در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات

برگزاری کارگاه‌های تخصصی و کاربردی با حضور استادان ارتباطات و پیشکسوتان حوزه رسانه و همچنین حضور مهمانان خارجی که عمدتاً روزنامه نگاران بین المللی رسانه‌های شناخته جهان هستند، ضمن استفاده از فضای آموزشی نمایشگاه، به توسعه تعاملات رسانه‌ای نیز کمک خواهد کرد.

شرکت برنا گستران دانش از طریق ارائه نرم افزار دیجیتال ساینیج برنا رسانه در کنار وزارت نیرو حضور فعالانه ای داشته و هدف از این حضور از سمت وزارتخانه بدین ترتیب اعلام شد که حضور وزارت نیرو در نمایشگاه فرصتی است تا مردم و رسانه ها از عملکرد وزارت نیرو و شرکت های زیر مجموعه بی‌واسطه آگاه شوند. همچنین خود وزارت خانه هم با نیاز ها و انتقادات مردم از نزدیک آشنا می شود. وزارت ارشاد با هدف تعامل بعضی از وزارت خانه ها با مردم، پیشنهاد داده که امسال هم  در نمایشگاه حضور داشته باشیم.

نمایشگر های مستقر در غرفه، از طریق نرم افزار دیجیتال ساینیج برنا رسانه تمامی کلمات داغ خبری در خبر گزاری ها و شبکه های اجتماعی را تحت پوشش قرار داده و از طریق ماژول هایی مانند بریده جراید خبری ، زیرنویس متصل به RSS وزارت نیرو و پوشش خبری اخبار مربوط به برق ، آب و … و همچنین نمایش فعالیت های هر کدام از زیر مجموعه های وزارت نیرو توانست مخاطبین زیادی را به خود جذب کند .

تمام تلاش وزارت نیرو به همراه شرکت برنا گستران دانش این است که سایت های خبری مثل سایت شرکت توانیر، برق حرارتی و… از طریق نرم افزار دیجیتال ساینیج برنا رسانه بر روی تلویزیون های نصب شده  داخل غرفه  به نمایش دربیاید. قرار است در طول نمایشگاه، وزیر نیرو، معاون وزیر و مدیران در غرفه حضور داشته باشند و با خبرنگاران گفت‌وگو کنند

حضور دیجیتال ساینیج برنا رسانه در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات
حضور دیجیتال ساینیج برنا رسانه در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات

 

به گزارش برق نیوز،  ” ماشالله تابع جماعت ” مدیرکل دفتر وزارتی و مرکز روابط عمومی وزارت نیرو، درحاشیه برگزاری بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات در مصلی امام خمینی (ره) تهران، با اشاره به اینکه حضور در نمایشگاه مطبوعات فرصتی است تا مردم و رسانه‌ها از نزدیک با عملکرد وزارت نیرو و شرکت‌های زیر مجموعه آن آشنا شوند، گفت: با حضور در نمایشگاه مطبوعات از نظرات و دیدگاه‌های مردم و رسانه‌ها بدون واسطه آگاه می‌شویم و آنان نیز متقابلا از برنامه‌های وزارت نیرو آگاهی حاصل می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه ارتباط تنگاتنگ با خبرنگاران فعال در نمایشگاه مطبوعات سبب ایجاد ارتباط صمیمی‌تر با خبرگزاری‌ها خواهد شد، اظهار داشت: حضور در نمایشگاه مطبوعات فرصتی ایجاد خواهد کرد تا مدیران صنعت آب و برق بتوانند فعالیت‌های حوزه خود را به طور مستقیم اطلاع رسانی کنند.

تابع جماعت با بیان اینکه در نمایشگاه امسال به جز شرکت‌های مادر تخصصی، شرکت‌های برق منطقه‌ای، آب منطقه‌ای، توزیع نیروی برق تهران بزرگ و آب و فاضلاب استان تهران نیز مشارکت دارند، افزود: برنامه‌ای تدوین شده است تا همه روزه یکی از مدیران صنعت آب و برق در غرفه وزارت نیرو حضور داشته باشند تا ضمن برگزاری مصاحبه‌های خبری با رسانه‌ها به سوالات مشترکان نیز پاسخگو باشند.

وی اظهار داشت: همه روزه کارشناسان خبری و روابط عمومی حوزه ستادی وزارت نیرو و شرکت‌های مادرتخصصی در غرفه وزارت نیرو حضور دارند تا ضمن تعامل بیشتر با رسانه‌ها، برنامه‌های حضور مدیران صنعت آب و برق را اطلاع رسانی کنند.

برنا گستران دانش

  • فارسی
  • English