دیجیتال ساینیج برق منطقه ای مازندران

نمایشگرهای دیجیتال ساینیج در محل کار و مراکز اداری یکی از سریع ترین ابزار رساندن پیام به کارکنان و مراجعان می باشند. یک نمایشگر اگر در محل مناسبی نصب شده باشد اولین چیزی خواهد بود که توجه افراد درحال ورود به یک محل را جلب مینماید و تنها با یک نگاه کوتاه به آن اطلاعات زیادی به افراد منتقل میشود. بسیاری از مراجعین به سازمان ها و ادارات ترجیح میدهند برای راهنمایی گرفتن در انجام امور مورد نظر خود در یک سازمان به جای پرسیدن از افراد از علائم و نشانه های تصویری نصب شده در محل کمک بگیرند. یک نمایشگر دیجیتال ساینیج با توجه به ماهیت چند رسانه ای خود امکانات بسیاری را علاوه بر راهنمایی کردن افراد میتواند فراهم کند، ضمن اینکه از جذابیت دیداری بیشتری نیز برخودار است و نگاه های بیشتری را به خود جلب میکند. ازطرف دیگر نمایشگرهای دیجیتال ساینیج برای اطلاع رسانی به کارمندان نیز کارآمد هستند و می توان اطلاع رسانی ها و آموزش های درون سازمان را با استفاده از آنها انجام داد. از آنجایی که کارمندان در طول روز ممکن است چندین بار از مقابل نمایشگرهای دیجیتال ساینیج عبور کنند رساندن پیام هایی مانند اطلاع رسانی برگزاری جلسات یا بروزرسانی های سیستم اتوماسیون داخلی با سرعت بیشتر و هزینه کمتر امکان پذیر خواهد بود زیرا در چنین مواردی در عوض ارسال ایمیل برای هر یک از کارمندان به صورت جداگانه با نمایش اطلاعیه در یک یا دو نمایشگر دیجیتال ساینیج تمامی کارمندان میتوانند از آن آگاه گردند.

نرم افزار دیجیتال ساینیج برنا رسانه به منظور فراهم کردن امکان استفاده مناسب از سیستم های اطلاع رسانی جدید در ادارات و سازمان های کشور و با توجه به نیازهای موجود ابزارهای زیادی را در خود جای داده است. نمایش اطلاعیه ها و اخبار آنلاین و آفلاین به صورت زیرنویس، نمایش تقویم، ساعت و اوقات شرعی، نمایش آلبوم های تصویری و ویدیوها و پخش زنده برنامه های تلویزیون، و قراردادن وب سایت و ویجت های اچ تی ام ال بخشی از امکاناتی هستند که نرم افزار دیجیتال ساینیج برنا رسانه در زمینه استفاده های سازمانی ارائه میدهد. سامانه اطلاع رسانی یکپارچه نیرو تی وی که توسط نرم افزار دیجیتال ساینیج برنا رسانه راه اندازی شده است یک سامانه سراسری جهت پیام رسانی اخبار و اطلاعیه های وزارت نیرو در سازمان های صنعت آب و برق سراسر کشور که زیرمجموعه وزارت نیرو هستند می باشد. روابط عمومی وزارت نیرو با استفاده از این سامانه به سمت تبدیل شدن به یک روابط عمومی الکترونیک در حال حرکت می باشد و در نظر دارد از این طریق ضمن صرفه جویی در زمان و هزینه های چاپ و ارسال اطلاعیه ها به سازمان های صنعت آب و برق کشور به فرهنگ سازی و یکپارچه نمودن خدمت رسانی در سراسر کشور بپردازد.

دیجیتال ساینیج نیرو تی وی برق منطقه ای مازندران
دیجیتال ساینیج نیرو تی وی برق منطقه ای مازندران

دیجیتال ساینیج اطلاع رسانی یکپارچه نیرو تی وی در شرکت برق منطقه ای مازندران

شرکت برق منطقه ای مازندران نیز در راستای سیاست های کلان وزارت نیرو و استفاده از نوآوری و فناوری های نو اقدام به نصب و راه اندازی سیستم دیجیتال ساینیج متصل به سامانه اطلاع رسانی نیرو تی وی نموده است. شرکت برق منطقه ای مازندران همواره به دنبال دستیابی به انجام خدمات با کیفیت مطلوب میباشد و در این راه با استفاده از تکنولوژی هایی مانند شبکه تلویزیونی تحت وب صنعت آب و برق تلاش می کند با آگاه سازی هرچه بیشتر کارمندان و مراجعه کنندگان خود به این مهم دست یابد. نمایشگرهای دیجیتال ساینیج میتوانند نقش مهمی در امر فرهنگ سازی داشته باشند و زمینه های تغییر رفتار کارمندان و مراجعان ادارات را ایجاد نمایند. اصلاح فرهنگ مصرف آب و برق نقش بسیار مهمی در توسعه کشور دارد و یکی از اصلی ترین اهداف راه اندازی سامانه اطلاع رسانی نیرو تی وی می باشد.

برنا گستران دانش

  • فارسی
  • English