پروژه سیستم دیجیتال ساینیج برنا رسانه در حوزه ریاست بیمارستان بقیةالله راه اندازی شد

 

بیمارستان بقیةالله
بیمارستان بقیةالله

مقدمه

تمام تلاش مسئولین و پرسنل خدوم این مجموعه در این است که مراجعین بیمارستان بقیةالله در محیطی آرام ، امن و با حفظ ارزشهای اسلامی و رعایت منشور حقوق بیماران از بیمارستان بقیةالله خارج شوند.

بیمارستان بقیةالله یکی از بزرگترین بیمارستان‌های تهران و بیمارستان آموزشی اصلی دانشگاه علوم پزشکی بقیةالله است.

این بیمارستان بقیةالله با حدود ۷۰۰ تخت فعال در رتبه‌بندی‌های بیمارستانی ایران «درجه یک عالی محسوب می‌شود.

احداث این مرکز از سال ۱۳۵۵ به عنوان یکی از پروژه‌های گروه پزشکی برزویه آغاز شد. با وقوع انقلاب ۵۷ ایران و تغییرات گسترده در سطوح مدیریتی و اقتصادی نهایتا مدیریت آن به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی واگذار شد. ماموریت اولیه آن ارائه خدمات سلامت به کارکنان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و خانواده آنان تعریف شد ولی با تاسیس دانشگاه علوم پزشکی بقیةالله در سال ۱۳۷۰ به عنوان بیمارستان بقیةالله آموزشی این دانشگاه محسوب شد.

دارای ۴۵ بخش بستری، ۷۲۲ تخت ثابت و ۶۳۳ تخت فعال و همچنین دارای ۲۲ اتاق عمل می باشد.

شرکت برنا گستران دانش سیستم دیجیتال ساینیج را در 2 نقطه در ساختمان های مرکزی بیمارستان بقیةالله و یک نقطه در درمانگاه بقیةالله جهت اطلاع رسانی, سیستم یکپارچه برنا رسانه راه اندازی نمود.

 

بیمارستان بقیةالله
بیمارستان بقیةالله

مراحل انجام کار در پروژۀ دیجیتال ساینیج بیمارستان بقیةالله :

با توجه به نیازهای این دانشگاه در حوزه یکپارچه سازی اطلاع رسانی واحد های مختلف خود، کارشناسان این بیمارستان بقیةالله در جستجوی شرکتی بودند که ضمن ارائه سیستم دیجیتال ساینیج جهت مدیریت و زمانبندی نمایشگرها با کیفیت و قیمت مناسب و نمایش ویدئوها و نمایش بریده جراید و به صورت کاملا فارسی و امکان دسترسی افراد مختلف جهت مدیریت و همچنین ارائه اطلاعات، توانایی ارائۀ سرویس خدمات پس از فروش و پشتیبانی را نیز داشته باشد. این بیمارستان بقیةالله جهت نیل به این مقصود، ضمن دعوت از شرکت‌های مطرح عرضه کنندۀ سیستم های دیجیتال ساینیج، سیستم دیجیتال ساینیج برنا رسانه و خدمات پس از فروش شرکت برنا گستران دانش به علت دارا بودن ماژول های بومی سازی شده مثل نمایش خودکار بریده جراید و پخش شبکه های سیما و همچنین دارا بودن تقویم جلالی با امکان نمایش مناسبت ها با دریافت نمره قبولی در پارامترهای مد نظر بیمارستان بقیةالله ، موفق به عقد قرارداد با این شرکت جهت تامین سیستم های دیجیتال ساینیج مورد نیاز گردید. Digital Signage عبارت است از یک سیستم مرکب از سخت افزارها و نرم افزارهای تخصصی که امکان نمایش طیف گسترده ای از اطلاعات را با کاربری های متنوع در بستر شبکه فراهم می نماید.

آموزش و خدمات پس از فروش سیستم دیجیتال ساینیج برنا رسانه:

پس از نصب و راه اندازی سیستم نرم افزار دیجیتال ساینیج برنا رسانه در بیمارستان بقیةالله ، آموزش‌های لازم به کارشناسان واحد روابط عمومی این بیمارستان محترم داده شد. همچنین سرویس خدمات پس از فروش و پشتیبانی ارائه می گردد.

 

 برنا گستران دانش

  • فارسی
  • English