پروژه دیجیتال ساینیج برنا رسانه در شهرداری منطقه7

پروژه سیستم دیجیتال ساینیج برنا رسانه در شهرداری منطقه7 راه اندازی شد

مقدمه

منطقه ۷ شهرداری تهران یکی از مناطق مرکزی شهر تهران است.

این منطقه دارای ۵ ناحیه و ۱۶ محله و وسعتی حدود ۱۵۳۶۸۰۰ کیلومتر مربع می‌باشد. محلات گرگان، نظام آباد، عباس‌آباد، عشرت آباد، بهجت آباد و اندیشه از محلات مشهور این منطقه هستند.

منطقه هفت شهرداری تهران از شمال با مناطق ۳ و ۴ همجوار است، از شرق با منطقه ۸، از غرب با منطقه شش و از جنوب با مناطق ۱۲ و ۱۳ شهرداری تهران همسایه‌است. مرز شمالی این منطقه بزرگراه رسالت، مرز شرقی خیابان‌های مجیدیه و سبلان، مرز جنوبی خیابان‌های انقلاب و دماوند و مرز غربی آن بزرگراه مدرس و خیابان شهید دکتر مفتح می‌باشد. شرکت برنا گستران دانش سیستم دیجیتال ساینیج را در نقاط مختلف از ساختمان شهرداری در قسمت لابی سازمان روبروی درب ورودی، طبقات مختلف سازمان روبروی درب آسانسورها واحد های شهرسازی، اجرای احکام و ترافیک، واحد مالی و درآمد، واحد معاونت عمران، واحد امور فرهنگی، اجتماعی، توسعه و برنامه ریزی شهری، ریاست و معاونت شهرداری و غیره در فاز اول جهت اطلاع رسانی یکپارچه برنا رسانه راه اندازی نمود.

پروژه برنا رسانه در شهرداری منطقه7
پروژه برنا رسانه در شهرداری منطقه7

مراحل انجام کار در پروژۀ دیجیتال ساینیج شهرداری منطقه7:

با توجه به اینکه یک عدد LCD در قسمت طبقه همکف شهرداری منطقه 7 در واحد لابی موجود بوده که تنها به پخش شبکه های سیما اختصاص داشته و امکان نمایش فایل ها با فرمت های مختلف و همچنین مدیریت و زمانبندی نمایشگرها نبوده و لذا ، کارشناسان این سازمان در جستجوی شرکتی بودند که ضمن ارائه سیستم دیجیتال ساینیج جهت مدیریت و زمانبندی نمایشگرها با کیفیت و قیمت مناسب و نمایش ویدئوها و نمایش بریده جراید، توانایی ارائۀ سرویس خدمات پس از فروش و پشتیبانی را نیز داشته باشد.

این شرکت جهت نیل به این مقصود، ضمن دعوت از شرکت‌های مطرح عرضه کنندۀ سیستم های دیجیتال ساینیج، سیستم دیجیتال ساینیج برنا رسانه و خدمات پس از فروش شرکت برنا گستران دانش با دریافت نمره قبولی در پارامترهای مد نظر شهرداری منطقه 7 ، موفق به عقد قرارداد با این شرکت جهت تامین سیستم های دیجیتال ساینیج مورد نیاز گردید.

دیجیتال ساینیج برنا رسانه در شهرداری منطقه7
دیجیتال ساینیج برنا رسانه در شهرداری منطقه7
آموزش و خدمات پس از فروش سیستم دیجیتال ساینیج برنا رسانه

پس از نصب و راه اندازی سیستم نرم افزار دیجیتال ساینیج برنا رسانه در شهرداری منطقه7، آموزش‌های لازم به کارشناسان واحد روابط عمومی این شرکت محترم داده شد. همچنین سرویس خدمات پس از فروش و پشتیبانی ارائه می گردد.

شرکت برنا گستران دانش

  • فارسی
  • English