دیجیتال ساینیج

پیاده سازی یک سیستم دیجیتال ساینیج فقط به یک نفر جهت مدیریت و اداره سیستم نیاز دارد. اما برای راه اندازی یک شبکه توزیع یافته به افرادی بیشتری نیاز است که در اینجا به برخی از نقش ها که برای راه اندازی سیستم دیجیتال ساینیج، ضروری هستند، اشاره می کنیم:

مدیر فنی

مدیر فنی، معمولا فردی از بخش آی تی است که مسولیت اجرا و پیاده سازی، صدورمجوز، امنیت سیستم و موضوعات و مسائل فنی و شبکه را بر عهده دارد. مدیر فنی، سیستم را راه اندازی کرده و تنظیمات نرم افزاری و سخت افزاری آن را به طور پیش فرض نصب می کند و در طول عمر سیستم، به روز رسانی های سخت افزاری و نرم افزاری ان را مدیریت می کند.

مدیر محتوا

مدیر محتوا مسئول ارتباطات کارمندان، بازاریابی و روابط عمومی، و پیش برنده استراتژی های ارتباطاتی شرکت است.مدیر محتوا به طور کلی محتوای نمایش داده شده بر روی دیجیتال ساینیج را تعیین می کند.

طراح قالب و الگو

 

وظیفه مدیر محتوا مشخص کردن آرم و لوگو، طرح های رنگی،  فونت ها و عناصر دیگر، و وظیفه طراحان قالب و طرح، ایجاد این ایده هاست. قالب های پیام درون نرم افزار دیجیتال ساینیج طرح های استانداردی هستند که آنچه را که تولیدکنندگان محتوا می توانند تغییر دهند را محدود می کند. یک قالب، شامل یک پس زمینه، عنوان و فونت، از پیش تعیین شده است _درست مثل یک فرم خالی. قالب های آماده باعث صرفه جویی در زمان ایجاد محتوا می شود. چرا که با وجود قالب های استاندارد تنها چیزی که نیاز به اضافه کردن دارد، نوشتن یک متن و اضافه کردن یک تصویر و سپس ارسال پیام است. .

ساینیج

طراحان دارایی

دارایی شامل تمام تصاویر، ویدئوها، پاورپوینت ها و انواع دیگر فایل های نمایش داده شده بر روی سیستم دیجیتال ساینیج می شود. طراحان دارایی تیم خلاق شرکت هستند  که از نرم افزارهایی نظیر فوتوشاپ، فلش و … برای ایجاد ارتباطات دیجیتال استفاده می کنند.

سازندگان محتوا

زیبایی یک سیستم مدیریت  محتوا تا حد زیادی بستگی به این دارد که  شما بتوانید تعداد زیادی از افراد را برای ارائه محتوایدیجیتال ساینیج به کار گیرید. سازندگان محتوا معمولا فقط اجازه ایجاد پیام در نرم افزار یا قالب های پاورپوینت را دارند. در موارد معدودی ممکن است که به انها اجازه وارد کردن تصاویر و ویدئو هم داده شود.

دیجیتال ساینیج

تایید کنندگان محتوا

تایید کنندگان محتوا، می توانند رئیس بخش گروه طراحان یا مدیر محتوا باشند. تاییدکننده محتوا، در جهت اطمینان از دقیق و مناسب بودن محتوای ارسالی،  تمام موارد ارسالی توسط کاربران و طراحان را بررسی می کند.

 

 

  • فارسی
  • English