دیجیتال ساینیج اتاق بازرگانی تهران

بسیاری از سازمان ها و شرکت هایی که روزانه افراد زیادی به آنها مراجعه می کنند همیشه با مشکلاتی مانند راهنمایی مراجعین برای دریافت خدمات مورد نظر و معرفی خدمات خود به آنها روبرو می شوند. مراجعان این سازمان ها گاهی اوقات هیچ اطلاعی از روند انجام کارهای خود و پیگیری آنها ندارند و همیشه نیاز پیدا میکنند تا از افرادی راهنمایی بخواهند که این موضوع باعث گرفته شدن وقت کارکنان و مراجعین می گردد. اتاق بازرگانی تهران با توجه به خدماتی که در خصوص صادرات و واردات کالاها به افراد ارائه می دهد نیز همواره محل تردد افراد زیادی می باشد. به همین دلیل مدتی پیش اقدام به راه اندازی سامانه دیجیتال ساینیج برنا رسانه نمودند و نمایشگرهای دیجیتال در چند نقطه در ساختمان اصلی خود نصب نمودند. این نمایشگرهای دیجیتال ساینیج به نمایش جدیدترین اخبار و اطلاعیه های مربوط به امور بازرگانی می پردازند و بعلاوه از آنها برای تبلیغات خدمات مورد نیاز بازرگانان که بیشترین مراجعه کننده به اتاق بازرگانی تهران هستند نیز استفاده میشود. به این ترتیب در کنار اطلاع رسانی از نمایشگرهای دیجیتال ساینیج نصب شده درآمد نیز کسب می شود.

اتاق بازرگانی تهران دارای چند ساختمان می باشد که این امر مسأله اطلاع رسانی یکپارچه و متمرکز در ساختمان های مختلف را پیش روی کارشناسان واحد روابط عمومی قرار می دهد. نرم افزار دیجیتال ساینیج برنا رسانه با قابلیت کنترل و مدیریت متمرکز نمایشگر های دیجیتال و ارسال محتوای چند رسانه ای و متعدد برای پخش روی آنها به کارشناسان روابط عمومی اجازه میدهد تا در کمترین زمان ممکن و با استفاده از بستر اتصال شبکه تمام اطلاعات مورد نظر خود را روی تمامی نمایشگرها به نمایش بگذارند و حتی از قبل برای نمایش محتوای مورد نظر خود روی همه یا چند نمایشگر برنامه زمانی ایجاد کنند تا در زمان مقرر به صورت خودکار پخش شوند. در کنار آن هر یک از نمایشگرهای دیجیتال ساینیج به صورت مستقل قابل طراحی محتوا و زمان بندی برای پخش آن هستند.

دیجیتال ساینیج برنا رسانه اتاق بازرگانی تهران

مزایای دیجیتال ساینیج برنا رسانه در اتاق بازرگانی تهران

با در نظر گرفتن مزایای نمایشگرهای دیجیتال ساینیج و امکان کسب درآمد از طریق پخش آگهی در آنها می توان به این نتیجه رسید که راه اندازی سامانه اطلاع رسانی یکپارچه یا دیجیتال ساینیج در یک سازمان به مرور زمان نه تنها خیلی از مشکلات اطلاع رسانی را از بین می برد بلکه با کاستن از هزینه های چاپ و نصب اطلاعیه ها و همچنین پخش تبلیغات هزینه های راه اندازی را نیز جبران میکند و حتی میتواند درآمد زا هم باشد. به همین دلیل اتاق بازرگانی تهران پس از اجرای موفق نصب این سامانه در ساختمان مرکزی، نمایشگرهای دیجیتال ساینیج بیشتری را در ساختمان های دیگر خود نیز راه اندازی کرده است.

شرکت برنا گستران دانش ارائه دهنده دیجیتال ساینیج برنا رسانه یک شرکت دانش بنیان می باشد که تلاش میکند در راه تحقق روابط عمومی دیجیتال در سازمان ها و ادارات هم به کارکنان و هم به مراجعین آنها خدمت رسانی کند.

برنا گستران دانش

 

  • فارسی
  • English