دیجیتال ساینیج نیرو تی وی در آب و فاضلاب روستایی استان یزد

دیجیتال ساینیج برنا رسانه در آب و فاضلاب روستایی استان یزد

مزایای سیستم اطلاع رسانی یکپارچه دیجیتال ساینیج در شرکت ها و سازمان های دولتی

استفاده از سیستم های اطلاع رسانی یکپارچه یا دیجیتال ساینیج در سازمان های دولتی یکی از مناسب ترین راهکارها جهت بهبود ارتباط با مراجعین و کارمندان و ایجاد حس رضایت بیشتر در دریافت اطلاعات و خدمات ارائه شده می باشد که با استفاده از قابلیت های چند رسانه ای، در کنار جذابیت و تأثیر گذاری بیشتر، امکان انتقال اطلاعات بسیار بیشتری را نیز فراهم می سازد. ارتباط ضعیف با مخاطبان و شهروندان در بهترین حالت باعث سردرگمی و احساس نارضایتی از مراجعه به سازمان ها می گردد اما این مسأله در شرایط اضطراری می توند اهمیت بیشتری داشته باشد. یکی از مزایای سیستم های اطلاع رسانی یکپارچه انتقال لحظه ای پیام ها و اخبار است . نمایشگر های دیجیتال ساینیج در موارد اضطراری می توانند بهترین وسیله برای هشدار دادن به افراد و کارکنان و ارسال پیام های راهنما باشند و نقش مهمی در مدیریت بحران ها به عهده بگیرند. بنابراین نقش آموزشی دیجیتال ساینیج نیز در چنین مواردی بسیار مهم خواهد بود. در شرایط عادی نیز بسیاری از مراجعین به سازمان های دولتی اطلاعات درستی از اینکه خدمات مورد نیاز خود را چگونه باید دریافت کنند ندارند و حتی گاهی بعد از مراجعه به یک سازمان متوجه میشوند که خدمات مورد نظر آنها در سازمان دیگری ارائه می گردد. سازمان های دولتی با استفاده از نمایشگر های دیجیتال ساینیج می توانند به معرفی خدمات خود و سازمان های مربوطه بپردازند وآخرین قوانین و بخشنامه ها را به اطلاع عموم برسانند. درکنار نقش اطلاع رسانی و آموزشی نمایشگرهای دیجیتال ساینیج، اگر این اطلاعات و آموزش ها منجر به خدمت رسانی سریع تر و راحت تر نشوند، نمی توانند رضایت کامل مراجعه کنندگان را به همراه داشته باشند. سازمان هایی که مراجعین زیادی دارند می توانند با استفاده از دیجیتال ساینیج تعاملی بسیاری از خدمات خود را با سرعت بیشتری به مراجعین ارائه دهند و به این ترتیب در استفاده از وقت کارکنان خود صرفه جویی زیادی داشته باشند.

باتوجه به اینکه صنعت آب و برق صنعتی حیاتی و زیرساختی می باشد، و نیز بطور مستقیم در ارتباط با عموم مردم است، تأثیر زیادی در کیفیت زندگی شهروندان دارد. خدمات این صنایع برای مردم دارای جنبه حیاتی است و اگر مشکلی در دریافت این خدمات برای شهروندان رخ دهد باید در سریع ترین زمان ممکن برطرف گردد. به این ترتیب سازمان های ارائه دهنده این خدمات روزانه با مراجعات زیادی از جانب شهروندان روبرو هستند و این شهروندان انتظار دارند به راحتی و سرعت بالا به خواسته خود دست یابند. وزارت نیرو به عنوان متولی صنعت آب و برق کشور به منظور یکسان سازی کیفیت ارائه خدمات این صنعت در کل کشور و هماهنگ سازی اطلاع رسانی در سازمان های زیرمجموعه خود اقدام به راه اندازی سیستم اطلاع رسانی یکپارچه نیرو تی وی نموده است و در حال حاضر در پی کامل کردن این شبکه می باشد. در اجرای طرح شبکه تلویزیونی تحت وب صنعت آب و برق استفاده از امکانات ارتباطی و آموزشی نمایشگرهای دیجیتال ساینیج به عنوان راهکاری مناسب جهت پیشبرد سیاست های روابط عمومی وزارت نیرو مد نظر ایشان بوده است و از این مسیر فرهنگ سازی مصرف آب و برق و ارائه اخبار صنعت آب و برق در سازمان های مربوطه انجام می شود.

دیجیتال ساینیج نیرو تی وی در آب و فاضلاب روستایی استان یزد

دیجیتال ساینیج نیرو تی وی در آب و فاضلاب روستایی استان یزد

نصب و بهره برداری از سامانه دیجیتال ساینیج نیرو تی وی در آب و فاضلاب روستایی استان یزد

برخورداری از آب آشامیدنی سالم و بهداشتی برای هر انسانی از حقوق مسلم و به عنوان ضروری ترین نیاز آنان به شمار می رود. شرکت آب و فاضلاب روستایی استان یزد مسئول نگهداری، بهره برداری، توسعه و بازسازی، مرمت و ایجاد تأسیسات مربوط به تأمین آب آشامیدنی روستاها اعم از تصفیه خانه، خطوط انتقال، مخازن، سیستم های کنترل و دفع بهداشتی فاضلاب، در روستاهای استان یزد می باشد. به پیشنهاد سازمان مدیریت و برنامه ریزی و جهاد کشاورزی و با تصویب هیئت وزیران کلیه وظایف و اختیارات نیروی انسانی، امکانات، تمهیدات و اعتبارات مربوط به شرکت های آب و فاضلاب روستائی از وزارت جهاد کشاورزی به وزارت نیرو منتقل گردید و در حال حاضر نیز این شرکت در استان یزد و چند استان دیگر با استفاده از نرم افزار دیجیتال ساینیج شرکت برنا گستران دانش به سامانه یکپارچه اطلاع رسانی نیرو تی وی متصل شده اند.

خط مشی کیفیت  در ارتباط مستقیم با دیجیتال ساینیج برنا رسانه در شرکت آب و فاضلاب روستایی استان یزد

ارتقاءسطح رضایتمندی مشتریان و توجه به نیازمندیهای طرف های ذینفع

ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات

ارتقاء سطح شایستگی منابع انسانی

ارتقاء سطح فرهنگ مصرف بهینه آب در سطح جامعه

مهمترین اهداف شرکت های آب و فاضلاب روستایی

مطالعه و ایجاد تأسیسات مربوط به تأمین ، انتقال و توزیع آب آشامیدنی روستاها

مطالعه و اجرای طرح های دفع بهداشتی فاضلاب روستایی ( جمع آوری ، انتقال ، تصفیه )

نگهداری و بهره برداری از تأسیسات مرتبط با آب آشامیدنی روستایی نظیر چاهها ، آبگیرها ، تصفیه خانه ها ،  خطوط انتقال ، سیستم های کنترل و شبکه های توزیع

نگهداری و بهره برداری از تأسیسات عمومی دفع بهداشتی فاضلاب روستایی احداث شده.

مرمت ، بازسازی و توسعه شبکه ها و تأسیسات آب و فاضلاب روستایی و حفاظت از حریم آنها

تأمین آب آشامیدنی در شبکه های روستایی بر اساس استانداردهای مصوب وزارت نیرو

در یک تحلیل نهایی از برآیند فعالیتهای فوق الذکر به قوت می توان گفت: این فعالیتها رابطه مستقیمی با تحقق شاخص های مهم اقتصادی ، اجتماعی اعم از محرومیت زدایی ، ارتقاء بهداشت عمومی ، افزایش رفاه  اجتماعی و کاهش هزینه های خانوار روستایی خواهد داشت.

اهداف شرکت آب و فاضلاب روستایی استان یزد

افزایش دانش تخصصی و کیفی به صورت مستمر

حفظ محیط زیست و منابع آبی استان وجلوگیری از آلودگی منابع آب و اعمال مدیریت مشارکتی

پایش و اندازه گیری فرآیندها و بهبود مستمر آنها

ارتقاء سطح بهره وری و ارزش افزائی اختصاص منابع لازم

مهمترین رسالت شرکت آب و فاضلاب روستایی استان یزد خدمت صادقانه به روستائیان در قالب تامین آب شرب سالم و بهداشتی و دفع فاضلاب به طریق علمی است .

شرکت آب و فاضلاب روستایی استان یزد در نظر دارد با تاکید بر روی سیاست های کلان شرکت و اهداف مهم آن در آینده نزدیک سامانه اطلاع رسانی و دیجیتال ساینیج برنا رسانه را در در سطح سازمان گسترش داده تا از این طرق به گونه ای بهتر در حوزه ارتباطات با مخاطبان خود ارتباط برقرار کند .

برناگستران دانش

  • فارسی
  • English