دیجیتال ساینیج در شهرداری منطقه یک

شهرداری ها اصلی ترین و یکی از پر رفت و آمد ترین سازمان های ارائه خدمات شهری به شهروندان میباشند که بصورت مستقیم با آنها در ارتباط هستند و خدمات بسیار زیادی را ارائه میدهند. با توجه به تنوع بالای خدمات و اینکه در بسیاری موارد ممکن است شهروندان عادی اطلاعات کافی از روند پیگیری درخواست های خود نداشته باشند اهمیت اطلاع رسانی دقیق و روشن برای مراجعین در شهرداری ها مشخص میباشد. در چنین مواردی افراد با مراجعه به محل های درنظر گرفته شده و دریافت اطلاعات و راهنمایی در خصوص خدمات مورد نظر خود از کارکنان آن سازمان میتوانند به منظور خود دست یابند. این روش به صورت معمول از گذشته در سازمان ها و ادارات مورد استفاده قرار گرفته است و اکنون نیز اکثراً به همین شکل انجام میشود. اما با توجه به وجود راهکارهایی مانند نرم افزار های اطلاع رسانی دیجیتال ساینیج که میتوانند به صورت متمرکز و از یک نقطه برنامه ریزی و کنترل شوند میتوان در کنار اطلاع رسانی در خصوص دریافت خدمات در یک سازمان مانند شهرداری به طور همزمان و در کنار آن با پخش محتواهای چند رسانه ای متعدد و گوناگون که دارای تنوعی از فایل های تصویری عکس و ویدیو گرفته تا اسلایدهای پاورپوینت میباشند به اموری مانند ارتقاء فرهنگ رفتاری شهروندان و القای سیاست های مورد نظر یک سازمان به مراجعین نیز پرداخت.

نصب دیجیتال ساینیج برنا رسانه در طبقات ساختمان شهرداری منطقه یک تهران

دیجیتال ساینیج برنا رسانه در شهرداری منطقه یک
دیجیتال ساینیج برنا رسانه در شهرداری منطقه یک

شهرداری منطقه یک تهران اقدام به تهیه و نصب نرم افزار دیجیتال ساینیج برنا رسانه در طبقات مختلف ساختمان اصلی خود در پنج نقطه نموده است که باتوجه به موارد مورد نظر توسط دفتر روابط عمومی محتوا و چیدمان های مختلف بر روی این نمایشگرها تهیه و پخش میگردد. پخش چیدمان های متنوع و گوناگون در زمان های از قبل تعیین شده و همچنین پخش چند طرح به شکل چرخشی باتوجه به حجم بالای اخبار و اطلاعیه هایی که این سازمان در نظر دارد به مخاطبین خود ارائه دهد اصلی ترین ویژگی مورد انتظار دفتر روابط عمومی شهرداری منطقه یک تهران از نرم افزار دیجیتال ساینیج است که نرم افزار برنا رسانه با داشتن قابلیت زمانبندی پخش چیدمان تا هر زمان دلخواه در آینده و نیز امکان ایجاد سلسله عملیات برای پخش چند طراحی پشت سر هم به صورت دوره ای ابزار مناسبی برای اجرای چنین برنامه ریزی هایی می باشد.

در کنار این امکانات، قابلیت های زیر ساختی اجرای نرم افزار دیجیتال ساینیج برنا رسانه مانند تحت وب بودن این نرم افزار در سمت سرور به کاربران اجازه میدهد تا از هر نقطه که دسترسی شبکه و مجوز دسترسی به سرور وجود داشته باشد بتوانند محتوای درحال پخش نمایشگرها را طراحی و مدیریت نمایند. کاربری نرم افزار دیجیتال ساینیج برنا رسانه بسیار ساده می باشد و با تنها چند کلیک میتوان یک طراحی با چند ناحیه که هرکدام محتوای متفاوتی پخش کنند را آماده و پخش نمود.

سامانه دیجیتال ساینیج در شهرداری منطقه یک تهران که توسط شرکت برنا گستران دانش راه اندازی شده است تا حد زیادی توانسته است مشکلات اطلاع رسانی به مراجعین پر تعداد این سازمان را برطرف سازد. مشکلاتی از قبیل راهنمایی مراجعین برای دریافت خدمات مورد نیاز که تأخیر در آن میتواند باعث اتلاف وقت و نارضایتی آنها گردد به صورت مرحله به مرحله و با توجه به محل نصب نمایشگر با دیجیتال ساینیج برطرف میگردد. همچنین با استفاده از دیجیتال ساینیج تعاملی که قابلیت ارائه خدماتی مانند ثبت درخواست ها و پیگیری مراحل کار مراجعین را دارد میتوان بسیاری از مراحل انجام کار را به این دستگاه ها سپرد و بار مراجعه به کارکنان را کاهش داد.

برنا گستران دانش

  • فارسی
  • English