دیجیتال ساینیج برنا رسانه در شرکت آب و فاضلاب استان گیلان

استفاده از نرم افزارهای اداری سالهاست که جایگزین روشهای قبلی در ادارات و سازمان ها شده و تحول بسیار بزرگی در مدیریت و فرایندها و خدمات اداری ایجاد کرده است. اما این تحول در بخش هایی مانند اطلاع رسانی سازمانی و امور روابط عمومی برخلاف بخش های مالی و اداری آنچنان که باید انجام نشده و در خیلی از سازمان ها و ادارات بسیار وسیع مانند وزارتخانه ها نیز روش های قدیمی معمول اطلاع رسانی همچون نصب بنر و پوستر و ارسال اطلاعیه های کتبی در این زمینه به کار گرفته میشود. استفاده از نرم افزارهای دیجیتال ساینیج با توجه به ماهیت آنها، که اطلاع رسانی بصری از طریق محتواهای چند رسانه ای میباشد، میتواند بسیاری از کمبودها را در بکارگیری تکنولوژی های جدید در حوزه روابط عمومی سازمانی پوشش دهد و امکانات بسیار وسیعی را در مقایسه با گذشته برای رسیدن به اهداف مورد نیاز در دنیای اطلاع رسانی سازمانی امروز را فراهم سازد. شرکت برنا گستران دانش با درک این واقعیت که نیاز اساسی برای تحول در سیستم متداول روابط عمومی ها وجود دارد و با ایجاد تغییرات و متناسب سازی نرم افزار دیجیتال ساینیج تولیدی خود، بنام نرم افزار اطلاع رسانی برنا رسانه، سعی در ارائه راهکار مناسب در پاسخگویی به این نیاز بوده است.

دیجیتال ساینیج برنا رسانه در آب و فاضلاب گیلان
دیجیتال ساینیج برنا رسانه در آب و فاضلاب گیلان

دیجیتال ساینیج برنا رسانه در شرکت آب و فاضلاب استان گیلان

شرکت آب و فاضلاب استان گیلان نیز به دنبال هماهنگی با اجرای سیاست های دفتر روابط عمومی وزارت نیرو در راستای ضرورت ایجاد و استفاده از امکانات و قابلیت های روابط عمومی الکترونیک اقدام به تهیه و نصب نرم افزار دیجیتال ساینیج برنا رسانه نموده است تا در این زمینه ضمن امکان پیوستن به شبکه سراسری تلویوزیون تحت وب صنعت آب و برق وزارت نیرو، بتواند اطلاع رسانی های درون سازمانی خود را نیز با استفاده از محتوای دیجیتال و چند رسانه ای به کارکنان و مراجعین ارائه دهد. نرم افزار دیجیتال ساینیج برنا رسانه با داشتن ماژول های متنوع برای استفاده از محتوای چند رسانه ای مانند فایل های ویدیو، تصویر، پاورپوینت، نمایش اوقات شرعی، تقویم، ساعت و آب و هوا و… همچنین دارا بودن امکانات مدیریتی پخش محتوا در نمایشگرهای مختلف به صورت مستقل یا گروهی و ایجاد زمانبندی ها برای نمایش خودکار طراحی در زمان های مشخص، میتواند تمامی نیازهای اطلاع رسانی در سازمان های کوچک تا سازمان های بسیار بزرگ با شعب متعدد را برآورده سازد. شرکت آب و فاضلاب شهری استان گیلان با فراهم کردن زیرساخت های شبکه و تجهیزات نمایشگر در طبقات و نصب نرم افزار دیجیتال ساینیج استفاده از نرم افزار اطلاع رسانی یکپارچه برنا رسانه را در سازمان خود آغاز نموده و از ابزار نمایش صفحه پورتال داخلی سازمان و اخبار آن به صورت زیرنویس استفاده میکند و به پخش اطلاعاتی در خصوص فرهنگ مصرف آب نیز میپردازد. در کنار این موارد نمایش صفحه اول روزنامه های پرمخاطب کشور که هر صبح بصورت خودکار بروز رسانی میشوند وجود دارد که میتواند جذابیت بیشتری را برای مخاطبین و جلب توجه آنها به نمایشگرها در پی داشته باشد.

امکانات استفاده از نرم افزار دیجیتال ساینیج در روابط عمومی ها میتواند با توجه به نیازهای هر سازمان تنوع بسیار بالایی داشته باشد. نمایشگرهای دیجیتال ساینیج هم برای مراجعین یک سازمان میتوانند اطلاع رسانی کنند و هم برای کارکنان. در مواقع اضطراری یک نمایشگر دیجیتال ساینیج تبدیل به یک تابلو اعلام خطر و همچنین هدایت افراد برای خارج شدن از موقعیت خطر و مدیریت بحران میگردد. نمایش پیام های سازمانی و انگیزشی روی این نمایشگرها تأثیر خیلی زیادی روی کارکنان برای ترویج فرهنگ یک سازمان میتواند داشته باشد.

برناگستران دانش

  • فارسی
  • English