پیرو نصب و راه اندازی دیجیتال ساینیج نیرو تی وی در وزارت نیرو و تصمیم گیری اداره روابط عمومی وزارت نیرو برای یکپارچه سازی اطلاع رسانی در تمامی سازمان های زیر مجموعه صنعت آب و برق کشور و اجرای طرح تبدیل روابط عمومی از شکل سنتی به روابط عمومی الکترونیک، تلویزیون تحت وب صنعت آب و برق کشور در شرکت توزیع برق استان زنجان نیز به بهره برداری رسید. شرکت توزیع نیروی برق زنجان در سال 1320 توسط بخش خصوصی با یک دستگاه دیزل ژنراتور آغاز بکار نمود وبتدریج چهار دستگاه دیگر به نیروگاه اضافه و مورد بهره برداری قرار گرفت. در نهایت درسال 1348 تأسیسات فوق تحویل شرکت برق تهران شد و استان زنجان به شبکه سراسری برق وصل گردید. با توجه به تکنولوژی های موجود در حوزه اطلاع رسانی امروزه سازمان ها جهت نمایش محصولات و خدمات خود و همچنین ارتباط با مخاطبان از روشهایی استفاده می­کنند که به مراتب سریع تر و مؤثرتر از سیستم سنتی مورد استفاده در ادارات روابط عمومی می باشد. یکی از فناوری های جدید اطلاع رسانی که با توجه به قابلیت های موجود در آن بسیار مورد استفاده در امر ارتباطات سازمانی با مخاطبان و کارکنان می تواند باشد فناوری دیجیتال ساینیج است. Signage یا همان سیستم اطلاع رسانی بصری به معنای انتقال محتوا از طریق تصویر است که جایگزین سیستم های سنتی شده اند. با پیشرفت های صورت گرفته در حوزه فن آوری های ارتباطی “سامانه نمایش محتوای یکپارچه” وارد ادبیات روابط عمومی ها گردید و جای خودش را در میان ابزارهای ریز و درشت روابط عمومی الکترونیک به خوبی یافت.

دیجیتال ساینیج نیرو تی وی در شرکت توزیع برق استان زنجان

بر اساس پژوهش های انجام شده، اطلاع رسانی گرافیکی و تصویری دارای قدرت بسیار زیادی است و بر اساس همین تحقیقات، مهم ترین اولویت برای تولید و استفاده از محتوا، افزایش قدرت اطلاع رسانی با استفاده از جذابیت های بصری به شمار می آید. دیجیتال ساینیج نیرو تی وی با استفاده از پخش ویدیو و اخبار زیرنویس در دیجیتال ساینیج نیرو تی وی به ارائه آخرین اخبار و رویدادهای وزارتخانه در سریع ترین زمان می پردازد. این امر با وجود قابلیت مدیریت هریک از نمایشگرهای دیجیتال ساینیج نصب شده در هر سازمان می تواند به صورت اختصاصی برای همان نمایشگر انجام پذیرد و یا اینکه در تمامی نمایشگرها به صورت همزمان محتوای یکسان پخش گردد.

دیجیتال ساینیج نیرو تی وی شرکت برق زنجان
دیجیتال ساینیج نیرو تی وی در شرکت برق زنجان

این قابلیت در نرم افزار دیجیتال ساینیج برنا رسانه باعث کمتر شدن هزینه های این طرح گردیده، به این صورت که با وجود یک سرور در محل وزارت نیرو و اتصال تمامی نمایشگرهای دیجیتال ساینیج نیرو تی وی در کشور به آن، دیگر نیازی به نصب سرورهای متعدد جهت پخش محتوای اختصاصی در هر سازمان نخواهد بود و با تعریف کاربران نامحدود به ازای هر نمایشگر و یا حتی اختصاص یک ناحیه به یک کاربر میتوان برای هریک از سازمان های صنعت آب و برق محتوای داخلی خودشان را نمایش داد و مدیریت نمایشگر هر سازمان را به خودشان سپرد. با توجه به حساسیت و زیربنایی بودن صنعت آب و برق در کشور، وزارت نیرو به عنوان یکی از پیشگامان در استفاده از فناوری های روز در همه زمینه ها و به خصوص فناوری های ارتباطی شناخته میشود و با نصب نمایشگرهای دیجیتال ساینیج نیرو تی وی در سازمان های صنعت آب و برق کشور و اجرای طرح تلویزیون تحت وب روابط عمومی این وزارتخانه میکوشد از تمام پتانسیل های موجود در بالاتر بردن کیفیت تولید، توزیع و مصرف آب و برق در کشور گام بردارد و شرکت برنا گستران دانش مفتخر است که بتواند نقش بسیار کوچکی در این مسیر ایفا نماید.

 برنا گستران دانش

  • فارسی
  • English